Fotografie Mieszkańców

Fotografie mieszkańców i ich codzienność - które przedstawiam są różnym splotem ciekawych zamierzonych i niezamierzonych spotkań.

 

Chęć pokazania mniejszości polskiej i jej problemów z przejawami jeszcze odznak dyskryminacji, i to wyraźnie spostrzeganej.

Natomiast ich serdeczności i gościnności nikt nie jest w stanie dorównać - co jest jedną z najbardziej wartościowych, która to w dzisiejszym pędzie codzienności schodzi na drugi plan .

 

Społeczeństwo dzisiejsze kierowane lub inaczej sterowane, albo poddawane wszelkim rodzajom ogólnej manipulacji informacyjnej. Jest skazane w dużej mierze na niewłaściwą ocenę sytuacji które nas otaczają, a co za tym idzie to błędne rozumowanie czegoś w okresie największego potencjału młodego człowieka jest dalece dla niego krzywdzące co może się przełożyć na całokształt jego dorosłego życia.

 

Także zalecam wstrzemięźliwość do przyjmowania różnych informacji przez pryzmat właściwej jej oceny i zaszufladkowania w naszym umyśle tylko rzeczy które w późniejszym okresie życia będą godne do wykorzystania. Jest to osobiście moja refleksja, jeżeli ktoś z nią się nie zgadza - Jestem w stanie to uszanować.